Tehnoloogiapäevad

Juba kaheksandat korda toimusid Narva Humanitaargümnaasiumis tehnoloogiapäevad robotiga Miku. Ürituse teemaks oli “Ahelreaktsioonid”. Üritusel osalesid 5.-9. klasside õpilased viiest Narva koolist ja gümnaasiumist: Humanitaalgümnaasiumist, Kesklinna gümnaasiumist, Eesti gümnaasiumist, Paju koolist ja Peetri koolist.

I koha sai kaks võiskonda: Narva Kesklinna gümnaasiumi 6. klasside võistkond koosseisis Daniil Ivanov, Ilja Bõkov ja Mark Zelinski (õpetaja Vladimir Runin).

ja Narva Humanitaargümnaasiumi 6.A klassi võistkond koosseisis Maksim Borissov, Jegor Kozlov, Artjom Borissov, Daniil Vaino, Artur Fjodorov ja Ilja Puhilas (õpetaja Valeria Nazarova).

II koha sai Paju kooli 8.-9. klasside võistkond koosseisis Dmitri Zakolodnõi, Andei Lõssenko, Ilja Petrov, Aleksei Selezn ja Artur Kakko.

III koha sai Narva Eesti gümnaasiumi 9. klasside võistkond koosseisis Mihkel Gering, Tamur Reinsalu ja Ksisten Kedus (õpetaja Aleksandr Putškov).

Tahaksime ära märkida Narva Humanitaargümnaasiumi 5. klassi võistkonda koosseisis Vivian Ränkel, Efim Valitov, Aleksandr Kaidalov, Maria Kublitskaja, Jegor Skorikov ja Artjom Komlov. Punktide summa põhjal võiskond sai 4. koha.

Tublisti töötasid Peetri kooli ja Narva Humanitaargümnaasiumi 6.E klassi võistkonnad. Nad ei saanud võitjaks, kuid nende tööd oli huvitav ja keeruline.

Täname õpetajaid Valeria Nazarova, Sergei Kotov, Aleksandr Putškov ja Vladimir Runin abi eest ürituse läbiviimisel.  Eriline kiitus Andrei Varguninile, Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakonna töötajale, kes oli ürituse  sõltumatu kohtunik.

Kõik osalejad said toitlust 2 paeva jooksul, materjale töö jaoks ja auhinnad tanu tehnoloogiapäevade sponsoritele (Swedbank,  Bauhof, B&B Tools, ITL, IKTP, Eesti tuleviku heaks, Euroopa Liit Euroopa Regionaalarengu Fond).

Kutsume huvitavaid osaleda tehnoloogiapäevadel, mis toimuvad sügisvaheajal oktoobris 2014. a.